Jouw carrière-kansen bij Ha!

Jouw carrière-kansen bij Ha!

kansen
Jouw carrière-kansen bij Ha!
Ha! Wij zijn een groep bevlogen, ervaren en op een unieke wijze op elkaar ingespeelde marketeers die marketingstrategie, creativiteit, big-data, IT en psychologie combineren. Dit alles met één doel: écht resultaat voor de klant. We werken voor mooie lokale MKB’ers, maar ook nationaal- en internationaal actieve organisaties. Op deze pagina nemen we je mee in onze cultuur en waar we voor staan. 

Benieuwd of we op zoek zijn naar jou? Neem dan een kijkje bij onze actuele vacatures!
Bekijk vacatures
Échtresultaat? Datkan!

Ontdek onze unieke
bedrijfscultuur waar we
trots op zijn

Ontdek onze unieke bedrijfscultuur waar we trots op zijn Wij brengenécht resultaat!

Ontdek onze unieke
bedrijfscultuur waar we
trots op zijn

Bij Ha! werken we op onze eigen manier in een volledig platte organisatiestructuur. In onze organisatie staat persoonlijke ontwikkeling voorop, geef je een eigen invulling aan je werktijden, bepalen we gezamenlijk de lonen en motiveer je zelf hoeveel vakantiedagen jij wilt opnemen. Daar tegenover staan duidelijke verantwoordelijkheden waarbij we dagelijks hard werken aan écht resultaat.

Bij iedere vacature zoeken we naar de beste persoon voor de rol maar ook zeker naar de beste fit in ons hechte team. Iemand die zich verder wilt ontwikkelen, die niet bang is om te innoveren, die samen met het hele team de schouders eronder zet om Ha! verder te brengen en die tijdens de vrijmibo gezellig met ons proost op een geslaagde week.
werken-bij-ha!-visual
Collega'svertellen

Verhalen van onze collega's

Ashwieta Doerga

"Bij Ha! wordt alle tijd genomen om je goed in te werken. Stap voor stap krijg ik meer verantwoordelijkheid."

Ashwieta Doerga
Campagne Specialist
Jarco van der Groef

"Via een persoonlijk ontwikkelingsplan werk ik aan concrete doelen om de beste in mijn rol te worden."

Jarco van der Groef
Graphic Designer
Celeste Remmelzwaan

"Met mijn enthousiaste collega´s die eenzelfde passie voor online marketing hebben, kan ik elke dag doen wat ik leuk vind."

Celeste Remmelzwaan
Online Strateeg
Bekijk devacatures

Vacatures

vacature student bijbaan marketingbureau

Medior advertising specialist

Bekijk vacature
vacature student bijbaan marketingbureau

Junior advertising specialist

Bekijk vacature
vacature student bijbaan marketingbureau

Content Creator (parttime) (Gesloten)

Bekijk vacature
Bekijk alle vacatures